Відкрили оновлений Яворівський відділ обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області

Сьогодні, 30 жовтня 2019 року відкрили оновлений Яворівський відділ обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області.

В урочистостях взяли участь начальник ГУ ПФУ у Львівській області Галина Недзельська; начальник Яворівського відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області Володимир Галак; заступник голови райдержадміністрації Назар Сойко та працівники сервісного центру.

Після вітальних слів усі мали можливість оглянути сервісний центр обслуговування громадян, і загалом, реконструйоване приміщення.
Нове обладнання даного сервісного центру значно покращить роботу та дасть змогу якісніше надавати послуги громадянам.

Для обслуговування особливих клієнтів приміщення облаштовано доступним заїздом для осіб на візках, а всередині будівля забезпечена зручною навігацією завдяки тактильним та візуальним позначенням.

Зал облаштований інформаційними матеріалами для відвідувачів. Приймання проводиться кваліфікованими працівниками Пенсійного Фонду.

Переглядів: 234