27 – 30 липня місцями високий (4-й клас) надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Штормове попередження.

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області та м. Львову:

27 – 30 липня місцями високий (4-й клас), в Кам’янка-Бузькому районі надзвичайний (5-й клас) рівень пожежної небезпеки

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

- повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

- вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

- уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

- при ускладненої обставини, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього тел. 101.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

Служби, РДА-МВК 26.07.19 ПН (1)

Переглядів: 132