“В час війни засоби масової інформації – Герої інформаційного фронту” – Ярослав Коминський

Сьогодні у Яворівській районній військовій адміністрації відбувся “Відкритий діалог представників засобів масові інформації Яворівського району” з очільником району Ярославом Коминським.

Зокрема, присутні обговорили процес роботи засобів масової інформації Яворівського району в час воєнного стану та завдання ЗМІ в цей період, налагодження співпраці та механізм підтримки засобів масової інформації, популяризація культури Яворового краю, проблемні питання та різне.

Участь у зустрічі взяли редактори газетних видань, радіо та інтернет-ресурсів Яворівщини, начальники відділу культури територіальних громад. Серед запрошених також була присутній начальник відділу культур, молоді та спорту Новоайдарської селищної ради Луганської області Аллу Актипову, яка розділила з нами своє серце і поділилась культурою свого краю. Це була перша зустріч, але запевняю не остання.

"Цілеспрямовані, розумні, виважені та головне патріоти своє країни, які віддані своїй справі, це ті люди, які взяли участь у круглому столі “Відкритий діалог представників засобів масові інформації Яворівського району” у Яворівській районній військовій адміністрації. Саме зараз, такі зустрічі важливі. Адже, на працівників ЗМІ впало чимало викликів сьогодення, попри все вони відмінно виконують свою роботу. Кожен звернувся зі своєю проблемою. Найбільше торкались питання налагодження співпраці та механізм підтримки засобів масової інформації. Запевнив кожного, ми єдина команда і прямуємо до однієї мети перемоги, тому спільно вирішуватимемо проблемні питання" - зазначив Ярослав Коминський

За активну громадянську позицію, небайдужість,  важливу, збалансовану та оперативну інформацію в умовах війни, особистий внесок на інформаційному фронті та підтримку бойового духу мешканців Яворівщини Ярослав Коминський нагородив представників ЗМІ подякою Яворівської районної військової адміністрації

Переглядів: 6