У Яворові вшанували пам’ять 78-ї річниці від дня смерті Митрополита Андрея Шептицького та 104-ї річниці ЗУНР

У Яворові вшанували пам'ять 78-ї річниці від дня смерті Митрополита Андрея Шептицького та 104-ї річниці ЗУНР

Сьогодні, 1 листопада, в м. Яворові біля пам’ятника Андрея Шептицького відбулося молитовне віче з відзначення 78-ї річниці від дня смерті Митрополита Андрея Шептицького та 104-ї річниці Західноукраїнської народної республіки "У пам'яті живе і досі той незабутній листопад".

Місцеві отці відслужили панахиду. Керівництво району та громадськість долучилися до спільної молитви й поклали квіти і запалили лампадки до пам'ятника найвидатнішого провідника української церкви.

Ніколи не забудемо мудрості великого духовного проповідника Митрополита Шептицького.