У Шегинівській громаді провели восьмий благодійний концерт на підтримку ЗСУ

У Шегинівській громаді провели восьмий благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Вчора, у селі Хідновичі та Ганьковичі Шегинівської громади відбулися благодійні концерти "В єдності-сила" на підтримку захисників України. Захід відбувався в Народних домах. Для чималої аудиторії виступали працівники культури, кращі колективи народних домів та талановита молодь громади. Під час благодійного концерту вдалось зібрати 27 425 грн для наших воїнів.

«Кожен день ми дякуємо нашим мужнім хлопцям за їх боротьбу з ворогом. Але не маємо права стояти осторонь, тому кожен на своєму місці маленькими кроками допомагає нашим захисникам приблизити перемогу України. Всі кошти, які ми зібрали передамо на потреби нашим воїнам. Велика вдячність Збройним силам України, підтримка та допомога, це те, що має робити кожен українець. Ми пишаємося вами хлопці. Ви непереможні. Дякуємо всім, хто долучився до заходу. Лише разом і лише до нашої Перемоги! Слава Україні» - додають працівники культури. 

Нагадаємо, упродовж жовтня цього року працівники культури вже передали на потреби захисників України понад 50 тисяч гривень завдяки організованими ними благодійними концертами

Переглядів: 0