У селі Дубровиця відбувся майстер-клас з виготовлення солом’яних ангеликів – оберегів

Захід відбувся в межах виїзних семінарів у закладах культури Івано-Франківської селищної ради «Культура - це наша зброя»!

Під час виїзної зустрічі працівники культури територіальної громади обмінювалися досвідом, спільними проєктами та планами на майбутнє.

Відтак бібліотекар бібліотеки-філії Ольга Чіх провела екскурс історії села та презентувала книгу «Історія села Дубровиця», завідувач Народного дому Марія Боянівська розповіла про одне з найдавніших народних ремесел - соломоплетіння та провела майстер-клас з виготовлення солом'яних ангеликів-оберегів.

«Безмежність людської фантазії дає змогу творити прекрасні речі, зберігаючи традиції та вдосконалюючи цей вид мистецтва. Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і популяризувати традиції» - говорять організатори заходу