Свічки перемоги: вихованці соціального центру БО “Дитячі Мрії” / ” ГО”Регіна” проводять майстер-класи з виготовлення свічок для ЗСУ

Свічки перемоги: вихованці соціального центру БО "Дитячі Мрії" / " ГО"Регіна" проводять майстер-класи з виготовлення свічок для ЗСУ

Кожен день волонтери центру прикладають багато зусиль, аби наблизити нашу перемогу. Відтак вихованці спільно з вихователями проводять майстер-клас з виготовлення свічки для ЗСУ. Вже понад 100 свічок передали на передову нашим захисникам, щоб побороти ворога швидше.
Всі матеріали для виготовлення окопної свічки, а саме жестяні бляшанки, гофрований картон і парафін чи віск колектив соціального центру організовували самостійно. Також до благодійної акції доєдналися небайдужі мешканці громади, які приносили матеріали в центр.
“Тішимось, що можемо бути корисними нашим захисникам!!! Низький уклін вам, Збройні Сили України, за сьогодення та віру в наше з вами майбутнє! Діймо разом - у єдності наша сила! Нехай полум’я цих свічок теплим промінчиком зігріє їхні серця і служить для потреб ЗСУ. Слава Україні”, - додає керівник центру Наталія Кулик.
Крім цього, від початку повномасштабної війни росії в Україну колектив центру спільно з вихованцями бере активну участь у підтримці української армії: благодійні ярмарки, виготовлення свічок, виставка, продаж декоративних свічок, участь у благодійних концертах, плетіння сіток маскувальних і кікімор - це все задля спільної мети.
Як зазначають учасники майстер-класу, ми хочемо, щоб нашим захисникам було тепло, й вони відчули любов і підтримку від нас.
Пишаємось сильним духом нашої нації. Дякуємо за свідомий вибір і допомогу в боротьбі з російським злом.

Переможемо!

Переглядів: 3