Про основні завдання та виклики, над якими працюють громадські організації Яворівщини

Психологічна підтримка та супровід ВПО, допомога в адаптації, організація життя діток, підтримка військових бригад Львівщини - це основні завдання та виклики, над якими працюють громадські організації Яворівщини.

Сьогодні у Яворівська районна державна адміністрація представники Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА ознайомились із діяльністю громадських організацій Яворівського району.
Відтак учасники обмінялись досвідом реалізації заходів під час повномасштабного вторгенння росії в Україну.
«Зараз ми працюємо з вразливою категорію населення. Нам важливо в такий непростий час максимально підтримати тих, хто постраждав від військової агресії та змушений був покинути свою домівку», – розповіла Кіндракевич Зоряна, координатор проєктів БО "БТ "Мережа" м. Львів".
Організація надає соціальний супровід вразливим категоріям населення, в тому числі вимушено-переміщеним особам. Зокрема, організація відкрила два Шелтери, в які прийняли понад 700 осіб з числа ВПО.
Також благодійний фонд за підтримки Львівська обласна державна адміністрація відкрив у вересні соціальне швейне підприємство.
В ньому працівники займаються пошиттям військової форми для захисниць на передову та загалом для військових шиють постіль.
За час вторгенння громадські організації Яворівщини стали волонтерами, допомагають військовим бригадам зі Львівщини, надають психологічну підтримку вимушеним переселенцям, допомагають адаптуватись дітям, які переїхали із зони бойових дій.
Як розповіли представники громадської організації «Корміл», їх діяльність спрямована на допомогу ВПО, для яких неодноразово проводили заходи, що мали на меті адаптувати до безпечного та звичного життя. Також, організація займається допомогою ВПО, які проживають у модульних містечках.

Також, участь у зустрічі взяли керівники військової адміністрації та представники Громадська організація "Молодь Яворівщини" та «Мостиське міське правозахисне товариство «Меморіал» ім. В. Стуса"

Переглядів: 1