Неймовірна історія про добрі серця дітей Яворівського району: Діти з Мостищини віддали власні кошти на підтримку ЗСУ

Неймовірна історія про добрі серця дітей з Яворівського району: Діти з Мостищини віддали власні кошти на підтримку ЗСУ

Другокласник Матвійко з сестричкою Софійкою віддали 1000 гривень з власної скарбнички на пожертву для воїнів України, які захищають наше мирне небо.  Така ініціатива була від хлопчика, сестра одразу підтримала добру справу і про виважене рішення сказали батькам.

«Тату я хочу дати гроші, для українських вояків, щоб скоріше закінчилася війна. З такими словами підійшов до мене син» - ділиться батько юного волонтера Михайло

Щиро дякуємо юним українцям за свідому позицію та доброту. З такою підтримкою ми обов’язково переможемо!

Кошти відправили на банківський рахунок «Центр-Волонтеріату Мостищини» для потреб наших захисників.

Все буде Україна!