На Яворівщини відбулась Різдвяна коляда для освітян

Вчора відбулась нарада з освітянами Яворівської ТГ. Учасники наради доповіли про організацію навчального процесу у 2022 році. Освітяни та їхні керівники поділились досвідом роботи в умовах воєнного стану, розказали про виклики, з якими зустрілись, та поділились своїми здобутками. Представники департаменту освіти та науки розказали про перспективи розвитку освіти Львівщини у 2023 році.

Наприкінці зустрічі духовенство привітало освітян з різдвяними святами колядкою, до виконання якої долучились усі присутні!

Участь міський голова Яворова Ігор Грабовський та його заступниця Катерина Михасяк, директор департаменту освіти і науки ЛОВА Олег Паска, депутат Львівської обласної ради Параска Дворянин, начальниця відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи Ірина Сислюк, представники відділу освіти і профспілки освітян Яворова, представники духовенства