На Яворівщині для ВПО провели культурно-мистецький захід “Пізнаємо Яворівщину”

На Яворівщині для ВПО провели культурно-мистецький захід "Пізнаємо Яворівщину"

Сьогодні, 30 листопада у Яворові відбувся культурно-мистецький захід "Пізнаємо Яворівщину" для внутрішньо переміщених осіб, які через воєнні дії росії в Україні змушені були покинути свої домівки.

Розпочався захід з привітального слова першого заступника голови райдержадміністрації Володимир Дзюнька

"Яворівщина багата на історію та культуру. Історія - це минуле і майбутнє, тішуся, що сьогодні ви прийшли, бо хочете пізнати історичні надбання нашого краю"- говорить Володимир Дзюнька

Далі для присутніх відбулася піша екскурсія вуличками міста Яворова, де в.о.начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Яворівської РВА Оксана Майхер та директор музею "Яворівщина" Гаврилюк Мар'яна знайомили з історичним, культурним надбанням Яворового краю.

Далі гості ознайомилися з діяльністю Яворівської міської бібліотеки ім. Юрія Липи. На завершення присутні взяли участь у майстер-класі з розмалювання Яворівської забавки у школі мистецтв м. Яворова який провів викладач Яворівської дитячої школи мистецтв ім. Михайла Вербицького Сергій Графінський

Додамо, Яворівська районна військова адміністрація продовжує роботу з підтримки, залучення до соціальної інтеграції, знайомства з історією, культурною спадщиною Яворівщини внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема проведено мовний практикум “Говори українською”, психологічний тренінг “Пошук власного ресурсу, формування стресостійкості в умовах війни”.

Переглядів: 0