На Яворівщині для дітей-переселенців відбулися спортивні ігри

Захід відбувся в рамках проєкту психологічної підтримки «Поруч» для дітей та молоді через заняття спортом, який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

Вчора, 6 вересня на майданчику зі штучним покриттям Судововишнянської школи Яворівського району представниками Львівської асоціації футболу провели різноманітні розвиваючі вправи з м’ячем для вихованців Судововишнянської ДЮСШ та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу, а також за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

На завершення усі діти були нагороджені подарунками від Львівської асоціації футболу та UNICEF.