Ярослав Коминський привітав керівників освітніх закладів Яворівщини

Вчитель – це та людина, яка формує особистість, знаходить ключик до душі кожної дитини: освітян Яворівщини привітали з професійним святом

Сьогодні з нагоди Дня працівника освіти голова Яворівської РВА Ярослав Коминський привітав керівників освітніх закладів Яворівщини та подякував за їх героїзм, сумлінну працю, відповідальність в галузі освіти під час війни.

«Дякую за ваш неоціненний внесок у навчанні молодого покоління. Адже ви виховуєте справжніх патріотів, даєте поштовх до нових здобутків своїх вихованців. Нехай настане мир та перемога на нашій землі, й ми разом відбудуємо чудову країну з талановитими дітьми. Вам бажаю наснаги, сили та здоров’я у вихованні майбутнього України!», - з вітальним словом звернувся Ярослав Григорович.

Відтак за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, вагомі педагогічні надбання, досягнуті успіхи в навчанні та вихованні здобувачів освіти та з нагоди відзначення Дня працівника освіти директорів закладів освіти територіальних громад району було нагороджено грамотами й цінними подарунками. На завершення спільно з керівниками закладів освіти всі присутні долучилися до акції «Відважним та непереможним захисникам» й підписали прапор України з побажаннями та словами вдячності воїнам Яворівського ТрО.

Разом ми сила! Переможемо! Слава Україні!

Переглядів: 1