Ярослав Коминський провів особистий прийом громадян 

Сьогодні начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський провів особистий прийом громадян 

Під час прийому до начальника ВА звернулися жителі Яворівської громади щодо розгляду питання внесення КНП “Яворівської центральна районна лікарня” до складу кластерних лікарень Львівської області.

Відповідно до частини четверта і пʼята ст. 16 Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання медичної допомоги" Ме6306 від 18.07.2022 «Межі госпітальних округів та госпітальних кластерів, порядок їх визначення та функціонування, а також порядок визначення кластерних, надкластерних та інших видів закладів охорони здоровʼя, що входять до спроможної мереж закладів охорони здоровʼя госпітального округу, визначаються Кабінетом Міністрів України на основі потреб населення у медичній допомозі та забезпеченні комплексного надання медичної та реабілітаційної допомоги за поданням госпітальної ради госпітального округу. Відповідно саме органи місцевого самоврядування здійснюють планування розвитку мережі закладів охорони здоровʼя комунальної форми власності, приймають рішення про створення, припинення, реорганізацію чи перепрофілювання закладів охорони здоровʼя з урахуванням затвердженого у встановленому порядку плану розвитку госпітального округу".

За результатами зустрічі начальник ВА  Ярослав Коминський запропонував спільно звернутися до госпітальної ради Львівської області, керівництва Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА з метою проведення робочої зустрічі щодо позитивного вирішення даного питання.

Варто зауважити, питання роботи зі зверненнями громадян знаходиться під постійним контролем керівництва ВА.

Довідково: кластерний медичний заклад – багатопрофільні лікарні в межах госпітального округу, які мають забезпечити потребу населення в лікуванні найбільш поширених захворювання. Де надаватимуть медичну допомогу пацієнту при найбільш поширених хворобах у середніх і важких випадках. Кластерні медзаклади розташовуватимуться з розрахунку 1 медзаклад на 150 тисяч населення. Час доїзду до такої лікарні складатиме близько години.

Переглядів: 7