Ярослав Коминський провів апаратну нараду

Сьогодні, 24 січня начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації за участю першого заступника Володимир Дзюнька та заступника голови Андрій Тиндик

Під час наради керівники структурних підрозділів звітували про проведену роботу відділів та структур райдержадміністрації, обговорили плани робіт на найближчий місяць та проблемні питання, які виникають у процесі виконання робіт.
«Кожен з вас повинен розуміти важливість нашої роботи. Мужність наших ЗСУ це те, що дає нам сили і віри у перемогу! Тому своєю працею продовжуємо підтримувати їх і допомагати прогнати ворога з нашої землі» - говорить очільник району
Начальник цивільного захисту проінформував про функціонування 38 пунктів незламності
на території району. Всі вони забезпечені медикаментами, генераторами, подовжувачами для зарядки телефонів, буржуйками і готові до першочергової допомогти в разі відсутності електроенергії тривалий час.
Начальник відділу документообігу, організації роботи та контролю Наталя Ханас підвела підсумки роботи із зверненнями громадян у Яворівській районній державній адміністрації впродовж 2022 року.
Як зазначила Наталія Степанівна у райдержадміністрації здійснюється постійний контроль щодо розгляду звернень громадян і проводиться аналіз роботи із зверненнями з метою вивчення та попередження причин цих звернень.
Впродовж 2022 року в районну державну адміністрацію надійшло і зареєстровано 340 звернень громадян, в яких відповідно було порушено 340 питань. В тому числі, надійшло 260 звернень на Урядову гарячу лінію.
Якщо аналізувати звернення громадян із соціальних питань, передусім - це питання реєстрації та здійснення виплат для внутрішньо переміщених осіб, які в основному надходили на Урядову гарячу лінію і були скеровані для розгляду до райдержадміністрації через Львівський обласний контактний центр.
Усі звернення, які були зареєстровані у районній державній адміністрації, розглянуті, надано відповіді заявникам та знято їх з контролю.
Начальник житлово-комунального господарства Віталій Коструба проінформував про те, що у населених пунктах Львівської області департаментом дорожнього господарства обласної військової адміністрації розроблено онлайн-форму для внесення даних щодо вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах в розрізі територіальних громад з метою проведення інвентаризації вулиць та доріг комунальної власності.
В.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксана Майхер розповіла, що у Яворівському районі учням 5 класів з числа внутрішньо переміщених осіб видано 33 планшети.
Також сьогодні за ініціативи начальника Львівської ОВА Максим Козицький начальникам відділу освіти передали 73 роутери для облаштування мережі Інтернет, Wi-Fi-пристроями в укриттях закладів освіти.
По завершенні наради Ярослав Коминський подякував усім за відповідальність і побажав спокійного робочого тижня.