Воїни 24 ОМБр імені короля Данила отримали два автобуси від Яворівської РВА

Транспорт служитиме для потреб бригади.

Воїни з 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила отримали два пасажирських автобуси з Яворівщини.

«Співпраця з Яворівською військовою адміністрацією продовжується. Від початку повномасштабного вторгнення і по цей час 24 ОМБр імені короля Данила отримує значну допомогу та підтримку від небайдужих людей та місцевої влади. Автобуси точно стануть в нагоді у повсякденній діяльності нашої частини. Дякуємо всім за підтримку та допомогу. Разом до Перемоги!», – зазначили у бригаді.

Автотранспорт вдалось отримати завдяки співпраці  Яворівської РВА з волонтерами, доброчинцями та небайдужими людьми. Їх передали в межах ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького «1000 автомобілів свободи».

«Наша команда, на чолі з Максимом Козицьким, буде поруч стільки, скільки буде необхідно для перемоги. Адже найголовніше національне завдання кожного українця – допомагати ЗСУ, кожен на своєму місці робить внесок для перемоги над рашизмом. Окрема подяка волонтерським організаціям Народна Самооборона Львівщини, Валерію Веремчуку, Артему Хмизу, ГО «КОРМІЛ», Ігорю Пацулі, Володимиру Хархалісу, Василю Юзькевичу та іншим людям доброї волі з цілого світу, які долучаються до допомоги Збройним Силам України», – зазначив керівник Яворівської РВА Ярослав Коминський.

Переглядів: 0