Відновлено надання сервісної послуги з подачі електронних заяв у сфері державної реєстрації прав у ДРРП

Відновлено надання сервісної послуги з подачі електронних заяв у сфері державної реєстрації прав у ДРРП (Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно) на об'єкти нерухомого майна, права власності на які виникли та зареєстровані в установленому законом порядку до 01.01.2013 (тобто, до запровадження ДРРП у 2013 році).

Відтепер послуга буде доступна в м. Луцьк Волинської області, а також в межах 10 регіонів: Львівська, Одеська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська, Закарпатська, Рівненська, Дніпропетровська та Київська області.
Надалі перелік регіонів, де діятиме така послуга, буде розширюватися.
Отже, щоб онлайн зареєструвати нерухомість:
1. Увійдіть на портал Дія або зареєструйтеся/ натисніть "Послуги" / "Земля, будівництво, нерухомість" / "Державна реєстрація прав на нерухоме майно" / "Подати заяву"
2. Внесіть необхідну інформацію та скани документів.
3. Підпишіть заяву електронним підписом.
Після цього реєстратор самостійно надішле запит у БТІ, а потім внесе дані у реєстр. Про результат вас повідомлять листом на електронну пошту.
  Реєстрація нерухомості є підтвердженням, що саме ви — законний власник нерухомого майна. Тож, шахраї не зможуть підробити документи і привласнити його собі.
А в умовах повномасштабної війни онлайн-реєстрація майна набула ще більшої актуальності. Адже чимало архівів бюро технічної інвентаризації (БТІ), де зараз і зберігається більшість відомостей про нерухомість, знищили або розікрали окупанти.
Тож, внесення відомостей в електронний реєстр допоможе максимально убезпечити ваші дані. Інформація ніколи не загубиться і не буде знищена, на відміну від паперових архівів.

  Послугу реалізовано ДП «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України спільно з Міністерство цифрової трансформації України за підтримки програми EGAP Фонд Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

Міністерство юстиції України

Переглядів: 1