Ветерани можуть отримати 16 тисяч гривень

Ветерани війни можуть отримати 16 тисяч гривень: кому саме дають грошову допомогуСтартував спільний проект Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України, в рамках якого ветерани війни, які отримали інвалідність І чи ІІ групи внаслідок війни, можуть отримати 16 тисяч гривень. Важлива умова: потрібно мати електронний цифровий підпис.Особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи мають можливість отримати грошову допомогу у розмірі 16 тисяч гривень. Виплати будуть здійснюватися по 4000 тисячі гривень протягом 4 місяців на банківський рахунок заявника.

🖋«Подати заяву на отримання грошової допомоги можна на сайті eveteran.gov.ua.

Важливо! Перед тим, як подавати заявку, пересвідчіться, що маєте електронний підпис. Детальну інформацію про те, як його отримати, ви можете знайти за посиланням:⬇️ https://bit.ly/3YvEUvn .

Інструкція для подачі заяви на отримання грошової допомоги:

1. Зайдіть на сторінку вебсайту eveteran.gov.ua.

2. Щоб розпочати, перейдіть за посиланням "Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни".

3. Пройдіть електронну ідентифікацію та автентифікацію з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

4. Перевірте своє прізвище, ім'я, по-батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків та зазначте свій міжнародний номер банківського рахунку IBAN, номер телефону та адресу електронної пошти.

Якщо у вас немає банківського гривневого рахунку, ви можете відкрити його в одному з банків на вибір та дізнатися його міжнародний номер IBAN. Якщо міжнародний номер банківського рахунку IBAN змінився, необхідно подати нову заяву на вебсайті eveteran.gov.ua.

5. Перед тим, як надіслати заяву, повторно перевірте свої дані та надайте згоду на обробку та передачу даних про себе для отримання грошової допомоги від міжнародної організації.

6. Заяву буде надіслано до Мінветеранів, де буде верифіковано наявність статусу ветерана війни – особи з інвалідністю І або ІІ групи заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни. Якщо особа відповідає цьому критерію, тоді знеособлені дані заявника в автоматичному режимі передаються до Червоного Хреста України для подальшої виплати грошової допомоги на вказаний у заяві банківський рахунок

Переглядів: 11