Важливе звернення начальника Яворівської РВА ЯрославА Коминського до мешканців Яворівського району

Після масової атаки росії на об’єкти енергетичної інфраструктури України 10, 11 жовтня багато областей залишилося без світла.

Дякуємо працівникам Львівобленерго, НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo та Головне управління ДСНС України у Львівській області, які зробили надможливе, щоб мешканці Львівщини отримували електроенергію.

Сьогодні ворог не має успіху на фронті, тому продовжує цілити в об’єкти, які забезпечують області електроенергією.

Зважаючи на те, необхідно, щоб рівень споживання в енергосистемі не зашкалював.

Шановні жителі Яворівського району, наше завдання — добровільно зменшити споживання електроенергії.

Намагайтесь не користуватися електроприладами з 08:00 до 11:00 та зі 17:00 до 23:00. Це ті проміжки часу, коли на нашу енергосистему йде найбільше навантаження.

Обігрівачами, пральними машинами, бойлерами, посудомийками, прасками та іншими електроприладами з великою енергозатратністю найкраще користуватися вночі. Це дозволить зробити вам усе необхідне й не впливатиме на перевантаження системи.

Пам’ятайте: кожен прилад, який ви свідомо вимкнете – це величезна допомога нашим енергетикам, які 24/7 працюють над тим, щоб всі були з електрикою. Навіть зарядне, яке ви не залишили в розетці, вже суттєва допомога.

Також нагадаю перелік найбільш енерговитратних приладів: електрообігрівач, бойлер, електроплита, мікрохвильова піч, пральна машина, електрична духова шафа, електрочайник, кавоварка, праска, посудомийна машина, кондиціонер, зарядні пристрої, порохотяг, комп’ютер, телевізор.

Якщо маєте нагальну потребу, вмикайте їх з 23:00 до 08:00. В інший час, будь ласка, утримайтесь.

Впевнений, разом ми подолаємо ворога швидше! Переможемо на всіх фронтах!

Слава Україні!

 

Начальник Яворівської районної військової адміністрації

Ярослав Коминський

Переглядів: 0