У військовій адміністрації відбулося засідання з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

«Мінімізатори»: у військовій адміністрації відбулося засідання з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено під керівництвом першого заступника голови Володимира Дзюнька за участі начальника відділу економіки, агропромислового розвитку та інфраструктури Галини Прядко та членів робочої групи.

На засідання було запрошено ряд підприємців району, які не дотримуються виплати заробітної плати у розмірі нижче мінімальної. Платники податків надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального та розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.

Робоча група надала рекомендації суб'єктам господарювання щодо збільшення рівня середньомісячної заробітної плати, легалізації та недопущення заборгованості із виплати заробітної плати на майбутнє та окреслила коло нових завдань в продовженні зазначеної роботи, щоб мати позитивний результат вирішення питання.

Перший заступник голови Володимир Дзюнька наголосив, що питання дотримання законодавства про працю, легалізація трудових відносин є пріоритетними. Адже легальні трудові відносини – це отримання легальних доходів, повнота і своєчасність сплати єдиного внеску, гарантії реалізації прав найманих працівників на загальнообов’язкове соціальне страхування, а також забезпечення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України та місцевих бюджетів.

За результатами засідання дано доручення керівникам громад звернутись до боржників з виплати заробітної плати та вкотре нагадати, що заробітна плата працівникам повинна бути легальною та у розмірах не нижче встановленого законодавства.