У Консультативно-координаційному центрі при Яворівська районна державна адміністрація відбулась організаційна зустріч з представниками різних структур

На Яворівщині у Консультативно-координаційному центрі при Яворівська районна державна адміністрація відбулась організаційна зустріч з представниками різних структур.

Серед них були присутніми керівники прихистків, представники районної державної адміністрації та міської ради, ЦНАПу та відділу соціального захисту.
Під час спільного оговорення вдалося узгодити напрями роботи ККЦ та міжнародних партнерів у Прихистках з ВПО. Також зачепили питання поселення, соціалізації, участі у житті громади, навчання та працевлаштування для переселених осіб.
Захід відбувся з ініціативи координатора центру Володимира Горака з метою координації зусиль районної адміністрації, міської ради, ЦНАПу, Ценру зайнятості, керівників прихистків, лікарів первинної ланки, КЗ ЯМР Центру надання соціальних послуг.