Ще в трьох громадах Львівщини з’явиться свій поліцейський офіцер

Триває реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади».

В Оброшинській, Белзькій та Івано-Франківській громадах з’явиться свій поліцейський офіцер. Сьогодні, 12 грудня, в межах проєкту «Поліцейський офіцер громади» начальник ГУ Нацполіції у Львівській області Олександр Шляховський підписав відповідний меморандуми про співпрацю з головами цих територіальних громад.

Головна мета ініціативи - забезпечити кожну територіальну громаду поліцейським, який проживатиме в ній та цілодобово надаватиме мешканцям якісні поліцейські послуги, забезпечуватиме правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагуватиме на проблеми громади та запобігатиме вчиненню правопорушень. Оцінювати роботу поліцейського офіцера громади будуть самі мешканці.

Поліцейські офіцери громади забезпечені приміщенням, службовим автомобілем та всіма важливими технічними приладами і засобами, щоб вчасно і якісно надавати увесь спектр поліцейських послуг.

На сьогодні 37 громад Львівщини уклали відповідні меморандуми, в 29 з них вже несуть службу поліцейські офіцери громад, які пройшли відбір та підготовку.

Переглядів: 0