Ще дві “Палати Ветерана” для наших бійців відкрили у Новояворівську

Ще дві “Палати Ветерана” для наших бійців відкрили у Новояворівську

Сьогодні за ініціати начальника ВА Ярослав Коминський Яворівська волонтерська команда офіційно відкрила ще дві палати підвищеного комфорту для наших мужніх бійців. Знаходяться вони на базі Новояворівської лікарні. Палати умеблювали, забезпечили необхідним інвентарем, душовими, туалетами, рукомийниками.
Такі палати вже є у Новояворівську, Судовій Вишні та Яворові. Також зараз завершується ремонт ще однієї палати у Мостиськах. Тепер нашим воїнам буде комфортніше на лікуванні.
Нагадаємо, проєкт стартував за ініціативи Яворівської ВА та підтриманий ГО Корміль в лиці Ігора Пацули та Володимира Хархаліса. Даний проєкт має на меті створювати умови для того, щоби бійці, повертаючись із фронту, ветерани війни, родини наших воїнів могли отримувати якісне медичне лікування в гарних умовах.
"Вдячний керівникам громад району, благодійним організаціям за те, що підтримуєте добрі справи і допомагаєте реалізовувати їх. Коли ми разом, ми - сила. Дякуємо Богу та ЗСУ за спокій та надійний захист. Продовжуємо молитися за кожного Захисника та Захисницю. Переможемо разом.

Слава Україні ",- говорить Ярослав Коминський

Переглядів: 0