Новояворівська територіальна громада: рятувальники дбають про безпеку людей в умовах війни.

Новояворівська міська територіальна громада: рятувальники дбають про безпеку людей в умовах війни.

З метою створення безпечних умов перебування в закладах охорони здоров‘я рятувальники Яворівського районного управління здійснюють обстеження захисних споруд та найпростіших укриттів, а також спілкуються з персоналом медичних закладів щодо дотримання правил у разі сигналу «Повітряна тривога».
Під час зустрічі з керівниками та працівниками медичних установ фахівці ДСНС проводять бесіди щодо дотримання вимог пожежної безпеки, проведення швидкої та безпечної евакуації під час повітряної тривоги.
Служба порятунку закликає берегти своє життя, бути дисциплінованими та відповідальними у цей надскладний для України час.

Демонструйте приклад розважливості дітям та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!