Начальник Яворівської ВА Ярослав Коминський зустрівся з президентом СБК “Січовик” Василем Дмитровичем Калітовським та його вихованцями школи боксу

Начальник Яворівської ВА Ярослав Коминський зустрівся з президентом СБК "Січовик" Василем Дмитровичем Калітовським та його вихованцями школи боксу м. Новояворівська, які приносять високі результати з боксу на Чемпіонатах України та області та подякував за значний внесок у розвиток спорту у районі.

Лях Софія учасниця Чемпіонату України, Чемпіонка області з боксу, Ілля Романчук та Святослав Мельник Чемпіони області з боксу. Пишаюсь активністю цих молодих людей та бажанням розвиватись у непростому виді спорту.
Спільно з депутатом Львівської обласної ради, керівником ГО “Корміл” Володимиром Хархалісом відзначили спортсменів грамотами та цінними подарунками. Висловив слова подяки батькам юних спортсменів, за те, що підтримують та розуміють своїх дітей. За те, що вірять в їхні сили та успіхи.
Також начальник ВА Ярослав Коминський подякував тренеру Василю Калітовському, який вже 45 років робить вагомий вклад у розвиток спорту на теренах району. Він тренує дітей і виховав вже кілька поколінь боксерів, які стали переможцями турнірів різних рівнів. За багаторічний вагомий вклад у справу розвитку боксу, активну спортивну діяльність, професійну майстерність у вихованні та підтримці обдарованої молоді, сприяння у поширенні та утвердженні здорового способу життя та з нагоди 70-ти ліття нагородили подякою та цінним подарунком знаного тренера.
"Цими вихідними відбувся обласний турнір з боксу, присвячений 70-літньому ювілею тренера Василя Калітовського. Участь у змаганнях взяли 50 спортсменів різного віку зі Львова, Червонограда і Новояворівська, це велика праця та наполегливість. Я пишаюсь, що в нас районі живуть такі талановиті та професійні люди.
Дякую Василь Дмитрович, за вашу нелегку працю, за вашу позитивну позицію. Ви – приклад спортсмена, який виховує талановиту, спортивну молодь у районі. Дякую за те, що підтримуєте та вірите у перемогу своїх вихованців. Переможемо на всіх фронтах разом! Слава Україні"  -говорить очільник району
Переглядів: 3