На Яворівщину прибув Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні, 4 січня, на українсько-польському кордоні, в МАПП «Краковець-Корчова» відбулася урочиста передача Вифлеємського Вогню Миру польськими харцерами до українських пластунів.

Ця традиційна міжнародна духовна акція, що полягає в поширенні по світу символічного Вогню Миру, запаленого на місці народження Ісуса Христа, на кордоні з Львівщиною відбувається вже 23 рази поспіль.

Церемонію передачі Вифлеємського вогню миру благословили римо-католицьких, греко-католицьких та православні священники. Ця духовна подія була оздоблена українськими та польськими щедрівками й колядками, де українці і поляки об’єднались в єдине і спільно заколядували.

Також участь у заході взяв начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський

"Дякуємо вам дорогі пластуни за Вифлеємський вогонь, за те, що з року в рік ви продовжуєте традицію. Миру, добробуту та Божої опіки у ваші домівки. Нехай Вифлеємський Вогонь осяє шлях нашої країни до мирного життя, зігріє серця українців і подарує перемогу" - додає очільник району.

На завершення українсько-польському кордоні люди різних національностей, віросповідань, тримаючи в руках свічки та лампадки з Вифлеємським вогнем, дружно помолилися за мир та перемогу в Україні, за спокій в серцях працьовитого, доброго й порядного нашого народу.

Зазначимо, що саме Вифлеємський Вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого, з чим нам асоціюється Різдво. Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою, і впродовж останніх років для багатьох Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю.