На Яворівщині Шпиталь Шептицького безкоштовно надає допомогу жителям району

Від сьогодні, 28 листопада та упродовж трьох днів в Новояворівській та Івано-Франківській громаді працює бригада мобільного шпиталю Шептицького.
Фахівці Шпиталю Щептицького працюють в межах консультативно-координаційних центрів, що утворені при Львівська обласна державна адміністрація та районних військових адміністраціях.
- Івано-Франківська громада, спеціалісти  приймають в головному корпусі Художнього училища ім.Й.Станька на другому поверсі в 4 кабінеті
- Новояворівська громада в Консультативно-координаційному центрі (ПК «Кристал», вул. Шевченка, 1) діятиме мобільна медична бригада Шпиталю Шептицького.
Прийом триватиме з 18 до 20 жовтня.
Шпиталь доступний для внутрішньо переміщених осіб, а також для жителів громади.
Усі охочі зможуть отримати допомогу та консультацію від медичних фахівців, а саме:
• сімейний лікар та/або лікар-терапевт (первинний огляд)
• скерування до вузькопрофільного спеціаліста (за потреби)
• психолог (психологічна консультація і допомога, робота з психологічними травмами, ПТСР, тривожністю та депресією)
• лікар з медицини невідкладних станів (запис електрокардіограми, невідкладна допомога на місці огляду і при потребі транспортування до найближчого лікувального закладу)
• невропатолог, кардіолог та УЗД-спеціаліст (УЗД серця, органів черевної порожнини, щитовидної залози та органів малого тазу;
• УЗД та консультації вузькопрофільних спеціалістів;
Всі доступні послуги надаються безкоштовно, тому кожен, хто відчуває потребу у консультації або медичній, психологічній допомозі може відвідати медичних спеціалістів.
Прийом та огляд пацієнтів відбувається у форматі живої черги з 10.30 до 18:00
Тел: 097-842-47-25
Переглядів: 0