На Яворівщині функціонує гаряча лінія щодо виплати допомоги на проживання ВПО

На Яворівщині функціонує гаряча лінія щодо виплати допомоги на проживання  ВПО

За  минулу добу, на гарячу лінію Яворівської районної військової адміністрації надійшло 9 дзвінків від внутрішньо переміщених осіб з приводу виплат, а на обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано 9 171 особу.

Допомога на проживання для внутрішньо переміщених осіб з територій, які постраждали внаслідок війни, надається у таких розмірах:

• для осіб з інвалідністю та дітей - 3 тис. грн;
  • для інших осіб - 2 тис. грн.

Від 24 лютого, за офіційними даними, Яворівщина надала прихисток близько 20 тисяч вимушено переміщених осіб. Також багато людей самостійно поселилися у приватному секторі.

Отримати  необхідну інформацію про виплати для ВПО, виплату допомоги з безробіття, соціальну підтримку можна зателефонувавши за номером: 03259-21380.

Графік роботи гарячої лінії — щопонеділка з 10:00 до 12:00.