«Молодь дебатує»: учасники проєкту відвідали ландшафтний заказник місцевого значення «Маківка»

Школярі Львівщини, які дебатуватимуть з німецькими колегами про всихання хвойних насаджень в лісах обох країн в межках унікального Німецько-українського проєкту «Молодь дебатує», відвідали ландшафтний заказник «Маківка».

Підготовка до дебатів між школярами на тему всихання хвойних насаджень в лісах України та Німеччини триває. За сприяння департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної військової адміністрації, організували виїзд школярів 28 ліцею Львівської міської ради на лісові осередки всихання хвойних лісонасаджень.

Молодь спільно з представниками НПП «Сколівські Бескиди» ознайомилися з явищем всихання на території філії «Славське лісове господарство» ДП «Ліси України».

Нагадуємо, що в Україні реалізують унікальний Німецько-український проєкт «Молодь дебатує», метою якого є розвиток демократії через навчання молоді грамотно відстоювати власні думки. Ініціатива спрямована на розвиток комунікативних навичок та критичного мислення молоді через навчання не тільки грамотно відстоювати власні погляди, але й поважати позицію співрозмовників, дискутуючи на суспільно важливі теми.

Реалізацію проєкту «Молодь дебатує» взяла на себе громадська організація Internationales Haus Sonnenberg, Німеччина, що вже з 1949 року сприяє міжнародному співробітництву та демократичній освіті, за методичної підтримки проєкту «Jugend debattiert» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.