Льодове шоу, подарунки і військово-польова кухня: На Яворівщині відбулося свято Миколая для дітей

Льодове шоу, подарунки і військово-польова кухня: На Яворівщині відбулося свято Миколая для дітей

Сьогодні у Новояворівську відбулося «Свято Миколая для дітей». Гостями свята стали 530 дітей з Львівщини: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають в складних життєвих обставинах, діти, які евакуйовані, діти українських воїнів, а також діти з польських родин – учні польської суботньої школи м. Яворів.
На Льодовій арені вихованці школи фігурного катання «Bauer» (м. Львів) та секції фігурного катання ДЮСШ «ЯНТАР» (м. Новояворівськ) представили виставу на льоду «Крижане серце» на основі однойменної казки про пригоди принцеси Ельзи та її друзів. Опісля до дітей завітав Святий Миколай.
У межах заходу волонтери шотландської благодійної організації «Siobhan Trust» пригощали дітей піцою на справжній військово-польовій кухні, яку організували військовослужбовці області. Самі військові частували дітей гарячими напоями та смаколиками.
Привітали гостей заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко пані віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Львові Наталія Рудчик.
Також на заході був присутній начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський Коминський
На завершення заходу діти отримали подарунки у межах транскордонного проєкту «Миколай без кордонів» – сумки-бананки, значки із зображенням пса Патрона та солодощі.
Переглядів: 0