«Країна починається з тебе!»: У Судововишнянській громаді 17 дітей організували вертеп та зібрали 210 тисяч гривень на ЗСУ

Сімнадцять дітей мали грандіозну мрію допомогти українським Захисникам та Захисницям пришвидшити перемогу України. Ще з літа діти розпочали втілювати свою ідею зі створенням благодійного вертепу.
“З чистого аркуша ми почали створювати підґрунтя до нашої мети. Ідея з вертепом будувалася ще з літа: вже тоді ми знали, що це буде благодійний, але не здогадувалися, що зробимо справді щось значуще. Найбільш хвилюючою миттю була презентація кількох тижнів репетицій. Дякуємо людям, які підтримали наші традиції, які дали змогу показати їм Таїнство народження Ісуса Христа, які зробили свій внесок в нашу велику справу. Всіх об‘єднує спільна мета - внесок в перемогу” - діляться учасники вертепу
Прославляючи народження Ісусу Христа дітям вдалось зібрати 210 тисяч гривень. За ці кошти придбали два дрони та передали їх своєму земляку, який є командиром військової частини.
Дякуємо ЗСУ, за те, що боронять кожен клапоть нашої землі, за те, що прийняли героїчний виклик встати на захист незалежності, за те, що відстоюють майбутнє гідних людей гідної країни!
Слава Україні! Слава ЗСУ!

Переглядів: 6