Каховська ГЕС: евакуація населення, підтоплення Лівобережжя і ситуація на ЗАЕС. Хронологія події

Центр стратегічних комунікацій відтворює усю хронологію нового злочину росіян.
• Сьогодні, 6 червня, близько 2:30 ночі російські окупанти здійснили підрив греблі Каховського водосховища, повідомили в ГУР.
• Близько 06:00 спікер ОК «Південь» полковник Назаров підтвердив, що російські окупанти здійснили підрив ГЕС.
• В Укргідроенерго повідомили, що внаслідок підриву машинної зали зсередини, Каховську ГЕС повністю зруйновано – станція відновленню не підлягає.
• Станом на 07:30 повністю або частково затоплені: Тягинка, Львове, Одрадокам’янка Бериславського району, Іванівка, Микільське Токарівка, Понятівка, Білозерка, мікрорайон Острів міста Херсона Херсонського району.
• На 9:00 рівень води в Каховському водосховищі стрімко знижується, розпочалась евакуація населення з потенційних районів затоплення.
• Організовано евакуацію мешканців затоплених населених пунктів автобусами до Херсона, далі до Миколаєва і звідти до Хмельницького, Одеси, Кропив ницького, Києва та інших міст.
• За інформацією Херсонської ОВА, о 12:00 із залізничного вокзалу Херсона вирушить евакуаційний потяг до Миколаєва.
• В Енергоатомі заявили, що підрив ГЕС є додатковою загрозою для тимчасово окупованої Запорізької АЕС. Але енергетики моніторять ситуацію і слідкують за діями окупантів на самій ЗАЕС разом з МАГАТЕ.
• Це беззаперечний акт екоциду та очевидний воєнний злочин, вплив якого виходить далеко за межі України і зачіпає екосистему всього Чорноморського регіону.

👉 Як роспропаганда спробувала повісити вину за злочин на Україну - читайте тут (https://t.me/spravdi/29986)