Історія про переселенку Ольгу, яка здійснила свою велику мрію та отримала сертифікат психолога з курсу «Казкотерапія»

Мабуть у кожного так буває, коли здається - все навколо проти тебе. Всі темні смуги враз об'єдналися в одну велику чорну дорогу.

Ти намагаєшся крокувати у цій темряві та надіятися у ній побачити хоча б один промінь світла, а його все немає та й немає.
Це життєва історія про Ольгу, яка наприкінці осені виїхала з окупованого Херсона.
Одного дня вона йшла вулицею міста Яворова та не могла зрозуміти, що вона тут робить та як їй будувати своє життя далі. Вона не розуміла, чому повинна була тікати. У неї там було все: дім, родина, улюблена робота.
Різдвяні святя наближалися, а у неї не було ні роботи, ні коштів, ні сили, щоб якось з усім цим впоратися …
Запам’ятайте собі, що ніколи нічого не буває випадково. Кожна людина, яку ми зустрічаємо на своєму шляху дає нам щось: добро, любов, досвід, або ж біль, прикрість та сльози. Ця людина приходить саме у той момент, коли ми її потребуємо.
Для Ольги такою людиною стала Алла Анатоліївна, менеджерка консультативно-координаційного центру м. Яворів.
Вона її заспокоїла, зігріла лагідною посмішкою та пригостила смачною кавою з цукерками. Потім обійняла та як любляча мати промовила такі слова: «Якщо тобі здається, що все пропало - згадай про тих, кому ти потрібна та хто має якусь надію на тебе».
Якщо ви зараз не розумієте як вам жити, живіть просто для інших людей. Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе.
Спробуйте піти працювати туди, де вам пропонують або ж зацікавтеся чимось. Тільки не сидіть на одному місці, склавши руки та жаліючи себе. Робіть хоч щось.
На початку Ольга, хоч і не за фахом, але влаштувалася на роботу. Гроші платили там невеликі, але на життя їй було достатньо. Вона розпочала удосконалити свою українську мову та пройшла онлайн-курс по її вивченню. Крім цього, вивчала також і польську мову.
Маючи трішки вільного часу вона нарешті здійснила свою велику мрію та отримала сертифікат психолога з курсу «Казкотерапія». Життя поступово набирало сенсу для того, щоб жити у цих реаліях.
Завдяки війні ми побачили, як всього лише за одну мить зникає все. Все, що у минулому мало велику цінність …
Якщо у вас є дах над головою, їжа і вода, а ви все ще перебуваєте в депресії, то згадайте про людей у зруйнованих містах, які позбавлені навіть цього.

Навіть в темні часи будьте вдячні за те, що у вас є. Вдячність — велика сила, як і допомога іншим.

Джерело: Консультативно-координаційні центри

Переглядів: 4