Голова Яворівської РВА Ярослав Коминський привітав зі святом військовослужбовців 45 окремої артилерійської бригади ЗСУ

Голова Яворівської РВА Ярослав Коминський привітав зі святом військовослужбовців окремої артилерійської бригади ЗСУ - з Днем Захисників і Захисниць України! Подякував за вірність Українському народові та Військовій присязі, особисту мужність і самовідданість, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в умовах воєнного стану, виявлений при цьому високий професіоналізм та з нагоди Дня захисників і захисниць України; відзначив грамотами, медалями й цінними подарунками.

"Дорогі захисники, Ви впевнено стоїте на захисті людських цінностей, виявляєте в собі відвагу та мужній героїзм. Ви завжди перебуваєте під Покровом Божої Матері, тож нехай Її опіка огортає вас повсякчас!" - сказав Ярослав Коминський.

Також від імені начальника Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького Ярослав Коминський передав вітання та відзначив за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, ефективне управління, зразкове виконання обов'язків та особливо важливих доручень Почесною грамотою Львівської ОВА голову Новояворівської територіальної громади Володимира Мацелюха та військовослужбовців.

Додамо, з нагоди Дня захисника та захисниці України всі бригади Яворівщини отримали відзнаки, грамоти та цінні подарунки від очільника району Ярослава Коминського.

З вірою в Бога та Збройні сили України до Перемоги!

Шана й низький уклін Вам, мужні Воїни!

Слава Україні!

Переглядів: 6