Для учнів з Яворівщини провели лекцію на тему «Булінг в дитячому середовищі»

Для учнів з Яворівщини провели лекцію на тему «Булінг в дитячому середовищі»

Сьогодні, до учнів 2-А класу Опорного закладу "Яворівська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені Тараса Шевченка завітала працівник поліції Яворівський відділ поліції ГУНП у Львівській області.

Під час зустрічі представник поліції Руслана Мацелюх роз’яснили дітям що таке «Булінг в дитячому середовищі». Зокрема діти послухали про найчастіші характеристики булінгу, як зрозуміти що дитину цькують та куди звертатись за допомогою.

У формі гри діти поринають у невимушену атмосферу, легко йшли на контакт і активно відповідали на запитання.

«Пам’ятайте, що не можна закривати очі навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки, якщо вчасно звернути на неї увагу» - наголошує працівник поліції

Також, Руслана Мацелюх нагадала дітям правила поведінки в школі та в побуті, правила безпеки дорожнього руху.

На завершення діти отримали солодкі подарунки.

У жодному разі не слід ігнорувати цю проблему, адже навіть поодинокий випадок булінгу залишає глибокий емоційний слід. Спілкуйтесь з дітьми, запитуйте як минув день, а зрозумівши, що ваша дитина, її друзі чи однокласники стали жертвами таких дій, зверніться за допомогою:

  • до адміністрації школи;
  • до шкільного офіцера поліції, дільничного поліцейського чи працівника ювенальної превенції.

Зателефонуйте:

  • на гарячу лінію з попередження домашнього насильства — 116 123 (безкоштовно з мобільних) чи 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних);
  • на спецлінію 102;

або напишіть у поліцейський чат-бот #ДійПротиНасильства https://t.me/police_helpbot.

 

Переглядів: 0