Благодійний фонд “Карітас Львів УГКЦ” передав чергову гуманітарну допомогу для ВПО

Благодійний фонд "Карітас Львів УГКЦ” передав чергову гуманітарну допомогу для ВПО у консультативно-координаційному центрі при Яворівська районна державна адміністрація

Сьогодні, 18 травня, представники Благодійного фонду "Карітас Львів УГКЦ” надав чергову гуманітарну допомогу особам з інвалідністю I групи загального захворювання з числа ВПО, які проживають у Яворівському районі. Люди отримали: памперси, гігієнічні крісла, ходунки.

З початку повномасштабного вторгнення Благодійний фонд "Карітас Львів УГКЦ” допомагає внутрішньо переміщеним особам та мешканцям Яворівщини.

Близько 400 гуманітарних допомог, понад 150 психологічних та юридичних безкоштовних консультації отримали люди, які знайшли захист у нас в районі. Крім цього, благодійний фонд надав 107 гуманітарних допомог у прихистки району, де проживають переселенці.

Якщо бажаєте отримати послугу від ККЦ, вам потрібно зареєструвавшись за посиланням: https://cutt.ly/R2wuP9V. А щоб стати партнероми консультативно-координаційних центрів та скоординовано допомагати людям у потребі, реєструйтесь за посиланням: https://bit.ly/425Y8ZX

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини

Переглядів: 5