450-й день війни. Коротко про головне за минулу добу для мешканців району:

Сьогодні о 02.22 мали сповіщення про загрозу ракетних ударів. За інформацією начальника Львівської ОВА Максима Козицького Між 4 та 5 годинами ранку Львівську область атакували «шахеди». Спрацювали сили й засоби нашої ППО. Постраждалих нема.

▫️8 344 осіб зареєстровано на обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб району.
▫️Інформація про стан черг на виїзд з території суміжних держав у напрямку України за посиланням: http://surl.li/gdzmv.
▫️Для представників бізнесу Львівська обласна державна адміністрація запускає новий навчальний проєкт «Школа Учасника закупівель». Для участі в проєкті потрібно зареєструватись за посиланням: http://surl.li/gykgf. За детальною інформацією можна звертатись у відділ Публічні Закупівлі Львівщини (261-22-22; 0972467558).
▫️У Новояворівській громаді Клуб Успішних Жінок - КУЖ приїхали з чудовими подарунками - вишиванками для новонароджених малюків громади.
▫️Для 24 Окремої Механізованої Бригади доставили черговий автомобільний конвой. Британські аграрії доставили в Україну 30 автомобілів. Машини завантажили необхідним гуманітарним вантажем для військових і мешканців, які перебувають в зоні бойових дій. Дякуємо усім, хто продовжує підтримувати Україну та допомагає наближати перемогу!
Яворівщина в умовах війни та з великою вдячністю Збройним Силам України відзначає Всесвітній День вишиванки.
▫️Благодійний фонд "Карітас Львів УГКЦ” передав чергову гуманітарну допомогу для ВПО у консультативно-координаційному центрі при Яворівській ВА: http://surl.li/hddkv

Разом переможемо!

Інформує начальник Яворівської ВА

Переглядів: 1