449-й день війни. Коротко про головне за минулу добу для мешканців району:

 Зранку о 03:49 мали сповіщення про загрозу ракетних ударів. У районі все спокійно.

  8 356 осіб зареєстровано на обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб району.

  Інформація про стан черг на виїзд з території суміжних держав у напрямку України за посиланням: http://surl.li/gdzmv.

▫️Яворівщина продовжує процес декомунізації. Станом на сьогодні Яворівський район є лідером серед районів області за інтенсивністю демонтажу маркерів «руского міра». Із вісімнадцяти об’єктів вже демонтували одинадцять. Вчора до загального переліку декомунізованих обʼєктів додався монумент вічної слави героям радянської армії, що загинули від рук буржуазних українських націоналістів. Памʼятник розташовувався у селі Золотковичі Шегинівської громади.

▫️Шлях після поранення, травми, захворювання - відповіді на ці та інші питання на Єдиному порталі щодо змін у проходженні ВЛК. Всю необхідну інформацію про покрокову допомогу після поранення можна дізнатись на ресурсі за посиланням https://turbota.mil.gov.ua/ .

▫️Сьогодні у День Вишиванки новояворівська громада запрошує мешканців і гостей одягнути вишиванку і прийти на благодійну фотосесію. На площі біля Писанки м.Новояворівськ, ПК Кристал з 11:00-15:00 буде діяти тематична фотозона з професійними фотографами, де кожен охочий зможе зробити світлину з нагоди свята, і одразу ж на місці роздрукувати фото та залишити добровільний внесок у скриньку БФ “Місто добрих людей”.

Дякую всім за відповідальність. Разом ми сила!Інформує начальник Яворівської ВА Ярослав Коминський

Переглядів: 2