443-й день війни. Коротко про головне за минулу добу для мешканців району:

Загроз ракетних ударів не виникало.

▫️8 330 осіб зареєстровано на обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб району.
▫️Інформація про стан черг на виїзд з території суміжних держав у напрямку України за посиланням: http://surl.li/gdzmv.
▫️У районі відбулися три пожежі сухої трави в с. Новини, с. Старичі та м. Новояворівськ. Вкотре закликаю не паліть суху траву – не вчиняйте злочин! Постійні виїзди рятувальників на ліквідації пожеж сухостою – це зайві витрати ресурсів.
▫️У Яворівській районній державній адміністрації відбулася чергова зустріч з стажерами в рамках програми «Академія перших можливостей», яку ініціював очільник Львівщини Максим Козицький. Стажування молоді Яворівщини розпочалось 19 квітня, його тривалість – 2 місяці. Мета програми - сформувати нову генерацію державних службовців. Надати молоді більше можливостей для того, щоб долучатися до роботи в галузі державного управління: http://surl.li/gyxyd
▫️Вчора в консультативно-координаційному центрі при Яворівській районній державній адміністрації 30 сімей з числа багатодітних, серед яких 17 місцевих та 15 переселенців отримали безкоштовну гуманітарну допомогу та юридичну консультацію від благодійного фонду "Карітас Львів УГКЦ”. Дякую благодійні організації за підтримку та допомогу потребуючим людям. Нагадаю, при Яворівській ВА ККЦ розташований у "Будинку воїна" в центрі міста Яворів по вулиці Шашкевича, 1 А. Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 09.00 год до 17.00 год. Контактний номер телефону: 0674710344
▫️У гімназії с. Боляновичі Шегинівської громади відбулася навчальна зустріч школярів із працівниками добровільної пожежної команди Золотковицького старостинського округу. Діти мали можливість бути в ролі пожежника: приміряли пожежну форму, включали воду, призначену для гасіння вогню, навіть побували в кабіні професійної пожежної машини і включали сирену.
▫️Львівська обласна державна адміністрація спільно зі Школа української мови "ШУМ" реалізує новий проєкт #Українською_здолаємо для вивчення та вдосконалення навичок спілкування українською мовою!

Разом переможемо!

Інформує начальник Яворівської ВА Ярослав Коминський

Переглядів: 6