441-й день війни. Коротко про головне за минулу добу для мешканців району:

441-й день війни. Коротко про головне за минулу добу для мешканців району:

▫️Один раз сирена сповіщали про повітряну тривогу.

▫️8 338 осіб зареєстровано на обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб району.

▫️Виникла пожежа сухої трави у селі Довгомостиська.

▫️Інформація про стан черг на виїзд з території суміжних держав у напрямку України за посиланням: http://surl.li/gdzmv.

▫️У Яворові вперше відзначили День Європи 9 травня. Урочисто підняла прапор Європейського Союзу Яворівчанка чемпіонка Європи Софія Станько: http://surl.li/gxpxe

▫️Важливо! Останніми днями у деяких ЗМІ шириться недостовірна інформація про нібито введення у травні графіків обмежень постачання електроенергії побутовим споживачам. У Міністерство енергетик України наголосили, що інформація про введення графіків відключення споживачів - ФЕЙК! Ця інформація не відповідає дійсності! Введення жодних графіків обмежень постачання електроенергії не планується. Наразі відключення споживачів від електропостачання можуть відбуватися виключно внаслідок пошкодження російськими окупантами об’єктів генерації і мережевої інфраструктури.

▫️У с.Чолгині та с.Терновиця Новояворівської громади зроблено капітальний ремонт фельдшерсько-акушерських пунктів. У приміщеннях замінили двері, освітлення, оновлено фасад, встановлено санвузли із виведенням каналізації. Тепер медичні установи просторі, комфортні та доступні для відвідувачів. Також тривають роботи по ремонту Амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Прилбичі.

▫️У рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» незабаром в Шегинівській громаді запрацює два поліцейські офіцери громади, які обслуговуватимуть всі населені пункти громади. Проєкт реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами задля створення безпечного середовища. Цей проєкт є надзвичайно важливим, адже такий формат співпраці передбачає тісніший контакт і якісну співпрацю між Національною поліцією, місцевою владою та мешканцями громади, котрі зможуть розраховувати на покращення правопорядку та підвищення рівня безпеки.

Дякую всім за роботу. Переможемо разом.

Інформує начальник Яворівської ВА Ярослав Коминський

Переглядів: 0