384-й день війни. Коротко про головне у Яворівському районі за минулу добу:

384-й день війни. Коротко про головне у Яворівському районі за минулу добу:

Загроз ракетних ударів на Яворівщині не було.
За інформацією ДСНС виникла пожежа на меблевому підприємстві в селі Мужиловичі Новояворівської громади. Вогнем знищено дах на площею 80 м кв., Врятовано: будівлю столярного цеху, деревообробне обладнання (11 шт.).
На обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано 8 560 осіб.
Інформацію про стан черг на виїзд з території суміжних держав у напрямку України за посиланням: https://cutt.ly/6K62Hi1.
У Яворівській центральній районній лікарні функціонує новий біохімічний аналізатор-медичний прилад. Він використовується для визначення біохімічних показників крові, таких як рівень глюкози, холестерину, білків, ферментів та електролітів.
Нагадую, на Яворівщині функціонує гаряча лінія щодо виплати допомоги на проживання ВПО. Отримати необхідну інформацію про виплати для ВПО, виплату допомоги з безробіття, соціальну підтримку можна зателефонувавши за номером: 03259-21380. Графік роботи гарячої лінії — щопонеділка з 10:00 до 12:00.
На Львівщині створили телеграм–канал «Гранти Львівська область». Канал створений відділом інвестиційної політики Департамент економічної політики Львівської ОДА. Долучайтесь до каналу за посиланням https://t.me/grantylvivregion та розвивайтесь!

Ще один день ближче до перемоги.

Слава Україні!Героям Слава!

Начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський

Переглядів: 0