380-й день війни. Коротко про головне у Яворівському районі за минулу добу:

380-й день війни. Коротко про головне у Яворівському районі за минулу добу:
Мали два сповіщення про ракетну небезпеку. Вкотре закликаю не ігноруйте повітряну тривогу!
На обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано 8 575 особи.
Інформацію про стан черг на виїзд з території суміжних держав у напрямку України за посиланням: https://cutt.ly/6K62Hi1.
У Яворівській РВА відбулася робоча зустріч з аграріями та представниками місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Яворівського району на тему: «Де взяти гроші мікро - та малому агровиробнику у військовий час?»: http://surl.li/fivba
Двом українським воїнам, які втратили на війні руки, виготовили біонічні протези від британської компанії Open Bionics. Андрій Гідзун та Віталій Іващук – перші пацієнти Superhumans Center, сучасної клініки протезування, реконструкції та реабілітації, яка невдовзі запрацює на Львівщині та ще до відкриття допомагає нашим воїнам ставати суперлюдьми. Дякуємо нашим воїнам та усім, хто допомагає!
Практичні психологи освітніх закладів району взяли участь у тренінгу "Допомагаємо впоратися”. Ініціаторами тренінгу були відділ освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та молоді Яворівської райдержадміністрації спільно з КЗ ЛОР “Львівський обласний інституті післядипломної педагогічної освіти” з метою підвищення професійної компетентності фахівців психологічної служби щодо здійснення консультування з надання першої психологічної допомоги учасникам освітнього процесу, відпрацювання навичок кризового втручання та стабілізації після пережитих високостресових життєвих подій.
Разом переможемо!
Начальник Яворівської ВА Ярослав Коминський
Переглядів: 0