373-й день війни. Коротко про головне у Яворівському районі за минулу добу:

373-й день війни. Коротко про головне у Яворівському районі за минулу добу:
Вчора, о 18:55 приходило сповіщення про повітряну тривогу. Була загроза удару крилатими ракетами з території poсії. Небезпека не справдилась.
Сьогодні, о 09:11, знову сирени сповістили про небезпеку. Тривога ще триває. Залишайтесь в укриттях доки не буде сигналу про відбій.
На обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано 8 600 осіб.
Інформацію про стан черг на виїзд з території суміжних держав у напрямку України за посиланням: https://cutt.ly/6K62Hi1.
У Яворівському районі четверо дітей без батьківського піклування знайшли нову родину. На спільне проживання у ДБСТ влаштували на виховання чотирьох дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти різного віку. Наймолодшому хлопчику 5 років, а іншим трьом дівчатам по 7, 8 та 9 років. Між собою вони є рідними. Діти проживатимуть у дитячому будинку сімейного типу, що функціонує у селі Домажир на території Івано-Франківської селищної ради.
Провів особистий прийом громадян, було звернення жителів Яворівської громади щодо розгляду питання внесення КНП “Яворівської центральна районна лікарня” до складу кластерних лікарень Львівської області: http://surl.li/felmk
Господині Яворівщини передали на фронт чергову партію власноруч приготованої випічки. Вчора у селі Старий Яр місцеві господині зібралися у добрій справі. Дівчата напекли домашні пиріжки, печиво та багато інших смаколиків для наших мужніх воїнів. Смаколики відправили до захисників під Бахмут, де зараз перебуває місцевий житель з села, захищаючи нашу землю від ворога.
У Львівській ОВА закликають жителів області пройти медогляд.
Говард Баффет пожертвував Superhumans Center 16 мільйонів 300 тисяч доларів! Таким чином він наразі найбільший донор суперклініки, яка зовсім скоро запрацює на базі одного з медзакладів нашої області. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Нагадую, адреси Пунктів Незламності на території району можна дізнатися за посиланням: https://cutt.ly/F1EGQk1.
Також є карта "Пунктів незламності" за посиланням: nezlamnist.gov.ua.
Разом до перемоги!
Переглядів: 0