365-й день війни. Коротко про головне на Яворівщині за минулу добу:

365-й день війни. Коротко про головне на Яворівщині за минулу добу:

Мали одне повідомлення про повітряну тривогу. Загроза ракетних ударів не справдилася у районі все спокійно.
Інформацію про стан черг на виїзд з території суміжних держав у напрямку України за посиланням: https://cutt.ly/6K62Hi1.
Відтепер у Збройних Силах України є ще один загін висококваліфікованих бойових офіцерів. Вітаю випускників академії сухопутних військ з отриманням першого офіцерського звання!
У Мостиськах відкрито нове приміщення підрозділу міграційної служби. Його забезпечено всією необхідною матеріально-технічною базою, а також зроблено дитячий куток для маленьких відвідувачів. Працівники вже приймають перших відвідувачів на оформлення паспорта громадянина України та для виїзду за кордон. Знаходиться відділ за адресою: місто Мостиська, вул. Грушевського, 16-В.
Вихованки Яворівської ДЮСШ - Чемпіонки України з пауерліфтингу. Минулого тижня у Коломиї проходив чемпіонат України з пауерліфтингу в різних вагових категоріях. Яворівчанки, вихованки Яворівської ДЮСШ показали високі результати і вибороли призові місця! Вітаю призерів та тренерів з високими результатами! Бажаю нових перемог.
У Львові функціонує Центр допомоги врятованим. У центрі безоплатну підтримку надають соціальні працівники, психологи та кейс-менеджер. Звернутися за психологічною допомогою можна у Львові або онлайн – з будь-якого регіону України та з-за кордону. +380507772219 (підтримка Viber, WhatsApp, Telegram) та +380676003269. м. Львів, вул. Миколи Коперника, 17.
У Яворові відбувся тренінг на тему “Порядок виїзду за кордон в умовах воєнного стану ” для спеціалістів надавачів послуг з підтримки та захисту прав ВПО (органи соціальної сфери, ЦНАПів, інших дотичних структур).
Нагадую, адреси Пунктів Незламності на території району можна дізнатися за посиланням: https://cutt.ly/F1EGQk1.
Також є карта "Пунктів незламності" за посиланням: nezlamnist.gov.ua.
Усім спокійного дня! Бережіть один одного.
Переглядів: 5