352-й день війни.Про головне на Яворівщині:

352-й день війни.Про головне на Яворівщині:
Знову ворог здійснив масовий ракетний удар по всій території України. Дякуємо українським силами ППО, які знищили за сьогодні 61 ракету, із 71!
За інформацією начальника Львівської ОВА Максима Козицького Воїни ПвК «Захід», які стережуть небо на заході нашої держави, збили 12 ракет. Із них 9 – над Львівщиною.
На жаль, є влучання. У нашій області також.
Ворог поцілив в об‘єкт критичної енергетичної інфраструктури. Почалася пожежа. На місці працюють всі служби. Масштаби ушкоджень вивчають фахівці. Через це, а також через ситуацію в інших областях, на Львівщині можливі перебої з електропостачанням.
У Золочівському районі ракета окупантів впала за 4 метри від автобусної зупинки. Не вибухнула. Надзвичайники працюють над її знешкодженням. Прошу водіїв оминати цю ділянку.
Ще одна ракета впала неподалік санаторію у Львівському районі. Вибухова хвиля пошкодила вікна будівлі.
За попередньою інформацією, жертв чи постраждалих у жодному з цих випадків нема.
На місцях працюють пожежники, енергетики, правоохоронці. Дякую всім за оперативність.
Виникла пожежа житлового будинку у місті Новояворівськ.
Інформацію про стан черг на виїзд з території суміжних держав у напрямку України за посиланням: https://cutt.ly/6K62Hi1.
Від закордонних благодійників отримала 10 генераторів потужність 6,5 кВт та одразу передали військовим 24 ОМБр, 45 ОАБр ,Яворівського батальйону ТрО та Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Відділ освіти Новояворівської міської ради поповнився ще одним шкільним автобусом.
Для зручного і комфортного доїзду учнів до навчальних закладів, Новояворівська громада придбала новий школярик марки «Еталон», вартістю 2 млн 750 тис. грн. Загальна кількість місць - 32.
Вчора в Терновиці засвітились ліхтарі на автошляху від траси Львів-Краковець до повороту в село Прилбичі.
Жінки-волонтерки з смт Шкло Новояворівської громади черговий раз напекли смачної домашньої випічки на передову для Захисників та Захисниць, які зараз в Бахмуті захищають нашу землю. Дякую за вашу любов та турботу. Коли ми єдині, ми сильні. Разом переможемо.
Адреси Пунктів Незламності на території району можна дізнатися за посиланням: https://cutt.ly/F1EGQk1.
Також є карта "Пунктів незламності" за посиланням: nezlamnist.gov.ua.
Не ігноруйте сигнал повітряна тривога. Бережіть себе!
Переглядів: 3