245-й день запеклої боротьби мужніх українських воїнів. Про головне на Яворівщині за минулу добу:

Сповіщення про повітряну тривогу не приходило.

Поліція опрацювала 62 звернення від громадян.

Доба минула без надзвичайних подій.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ЧЕРГ НА ВИЇЗД З ТЕРИТОРІЇ СУМІЖНИХ ДЕРЖАВ У НАПРЯМКУ УКРАЇНИ 👉 https://cutt.ly/6K62Hi1

Черги перед пунктами пропуску україно-польського кордону:

▪️«Грушів» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється лише на вихід з метою евакуації);
▪️«Краківець» - 0 л/а, 0 автобусів; (пропуск пішоходів не здійснюється);
▪️«Шегині» - 0 л/а, 3 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється в обох напрямках).

На обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано 9 215 осіб.

Продовжує працювати гаряча лінія Яворівської районної військової адміністрації. Отримати необхідну інформацію можна зателефонувавши за номером: 03259-21380.

На Яворівщині функціонують консультативно-координаційні центри для внутрішньо переміщених осіб.

Львівська ОВА першою серед обласних адміністрацій підписала Меморандум про співпрацю з благодійним фондом, який підтримує «азовців».

Від вчора на території Львівської області запровадили вимушені відключення. Причина обмежень – загроза дисбалансу між споживанням та генерацією електроенергії. Тобто, споживання в енергосистемі країни наближається до рівня вищого за рівень виробітку електроенергії в ній.

З Вірою в Бога та ЗСУ крокуємо до перемоги.

#stoprussi