236-й день мужності української армії. Про головне на Яворівщині за минулу добу

236-й день мужності української армії. Про головне на Яворівщині за минулу добу:

Три рази приходило сповіщення про повітряну тривогу. Дякуємо Богу та ЗСУ за надійний захист

Поліція опрацювала 44 звернення від громадян.

За інформацією ДСНС Яворівщини у районі виникла одна пожежа:

17.10.22 року о 17.01 год створено виклик на пожежу в с. Королин (Мостиська громада). Вогнем знищено трактор. Врятовано: навісне обладнання трактора.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ЧЕРГ НА ВИЇЗД З ТЕРИТОРІЇ СУМІЖНИХ ДЕРЖАВ У НАПРЯМКУ УКРАЇНИ 👉 https://cutt.ly/6K62Hi1

Черги перед пунктами пропуску україно-польського кордону:

• «Грушів» - 0 л/а, 0 автобуси, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється лише на вихід з метою евакуації);
  • «Краківець» - 10 л/а, 0 автобусів; (пропуск пішоходів не здійснюється);
  • «Шегині» - 30 л/а, 0 автобусів, 50 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється у обох напрямках).

На обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано 9 187 осіб.

Продовжує працювати гаряча лінія Яворівської районної військової адміністрації. Отримати необхідну інформацію можна зателефонувавши за номером: 03259-21380.

На Яворівщині функціонують консультативно-координаційні центри для внутрішньо переміщених осіб.
Школи Львівщини можуть запросити до себе волонтерів проєкту "Почуй Лікаря".

Вчора вдалося звільнити з полону 108 жінок.

Разом до перемоги.

#stoprussi