Ярослав Коминський нагородив подяками представників благодійних організацій, які допомагають ВПО у районі

Понад 3 тисячі людей, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримали допомогу у Консультативно-координаційному центрі при Яворівській ВА. Допомогу надавали українські та міжнародні організації, які співпрацюють з ВА в межах проєкту ККЦ.

Сьогодні начальник Яворівської ВА Ярослав Коминський зустрівся з представниками благодійних організацій та подякував за постійну підтримку, допомогу і співпрацю, яку вони проявляють внутрішньо переміщеним особам, яких війна змусила покинути свої домівки. Уже більше року вони день у день роблять величезний вклад у те, щоб кожен і кожна, хто перебуває у нашому районі отримали все необхідне і навіть більше. Це безкоштовну гуманітарну та фінансову допомогу, юридичні консультації, психологічні консультації, пошук житла, роботи і тд.

За постійну підтримку, ефективну співпрацю та надійне партнерство, готовність допомогти на шляху забезпечення подолання негативних наслідків військових дій очільник району нагородив подяками та подарунками представників благодійних організацій: Галину Бордун Консультативно-координаційний центр ЛОДА, Фенюк Бориса БФОЗНС "Регіон Карпа" NEEKA, Василя Зеленко БО БФ "Карітас-Львів УГКЦ", Олену Комісарову БФ Норвезька рада у справах біженців, Інну Федорову БФ Представництво Датської ради по справам біженців в Україні, Ольгу Мигаль БФ Premiere Urgence Internationale, Благодійна медична організація Шпиталь Шептицького, Олену Грекову БФ "Право на захист", Тетяну Лисиченко ГО Людина в біді.
"Дякую очільнику області Максим Козицький Львівська обласна державна адміністрація, координаторці центрів Галина Бордун за ініціативу відкриття консультативно-координаційного центру в нас на Яворівщині. Дякую волонтерам, представникам міжнародних та волонтерських організацій, спеціалістам, які щоденно відгукуються та допомагають тим, хто цього потребує. Дякую вам за співпрацю та результат роботи. Ми усі об’єдналися проти зла і разом ми його здолаємо, бо в єдності наша сила. Разом до перемоги",- додає Ярослав Коминський
Переглядів: 0