Рятувальники Львівщини закликають громадян бути обережними, обігріваючи свої оселі

На Стрийщині вогнеборці двічі ліквідовували пожежі в житлових будинках.

8 січня о 21:13 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Вербиця на вул. Сагайдачного, 14, Стрийського району в цегляній житловій будівлі, розміром 12х7 м. На місце події направили пожежні відділення м. Жидачів та м. Ходорів, а також оперативну групу Стрийського районного управління.

Як з’ясували на місці події осередок пожежі знаходився поблизу комину. На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів вогонь швидко поширився. Існувала загроза перекидання вогню на поруч розміщені будівлі. Однак, завдяки діям рятувальників, вдалось не допустити подальшого розповсюдження вогню. Внаслідок пожежі вогонь знищив покриття на площі 12 кв.м. Також пошкодив перекриття на площі 6 кв.м та речі домашнього вжитку на площі 15 кв.м.

Також, 9 січня о 01:25 на диспетчерський пункт надійшло повідомлення про пожежу в с. Кам'яне Стрийського району в цегляному житловому будинку. До місця події виїхали пожежно-рятувальні підрозділи м. Жидачів та м. Ходорів, а також оперативна група Стрийського районного управління. Як з’ясували, займання виникло в одній з кімнат будинку, де знаходилась металева піч для обігріву, яка була розтоплена, але залишена без нагляду.

На момент прибуття вогнеборців до місця виклику, вогонь швидко розповсюдився дерев'яними конструкціями будівлі. Існувала загроза перекидання вогню на поруч розташовану будівлю. Вогнеборцям вдалось локалізувати пожежу та ліквідувати її. Вогонь знищив покриття на площі 20 кв.м , перекриття на площі 20 кв.м, три дерев'яні вікна, дерев'яні двері, речі домашнього вжитку на площі 20 кв.м. Також пошкодив стіни на площі 50 кв.м та речі домашнього вжитку на площі 10 кв.м.

Постраждалих та травмованих внаслідок цих пожеж немає.

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян бути обережними, обігріваючи свої оселі.

Читайте також: Чадний газ від генератора спричинив отруєння трьох людей: нагадуємо правила його використання.

Щоб зберегти власне життя та життя близьких вам людей, пам’ятайте:

- не допускайте перегріву;

- біля кожної печі чи каміну, перед топковим отвором, на горючій підлозі, слід прибити металевий лист, розміром не менше 0,5х0,7 м;

- не залишайте печі чи каміни, які топляться, без нагляду;

- не залишайте дрова та інші горючі предмети чи матеріали безпосередньо перед топковим отвором;

- слідкуйте, щоб в стінах печей і димарів не було тріщин;

- перед початком, а також впродовж усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі.

«Пам'ятайте – лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню»,-  наголосили рятувальники.

Переглядів: 0