У Новояворівській громаді внутрішньо переміщенні особи отримали чергову гуманітарну допомогу.

Відтак в рамках реалізації проєкту Мультидисциплінарна_мобільна_команда за сприянням Української фундації громадського здоров'я сім'ям ВПО, дітям та особам похилого віку роздали: 60 дитячих мотиваційних гігієнічних наборів; 60 жіночих мотиваційних гігієнічних наборів; 120 аптечок.

Нагадаємо, фахівці мультидисциплінарної мобільної команди надалі консультують, інформують, перенаправляють та надають юридичну, психологічну, медичну підтримку сім'ям/ особам з числа ВПО.

Зокрема, мобільна бригада інформує присутніх з соціальними послугами для ВПО, отримання медичних послуг та обстежень, залучення до змістовного дозвілля та всебічного розвитку дітей, навчання дітей у дошкільних закладах та закладах освіти, працевлаштування, роботою інклюзивно-ресурсного центру, а також офомлення заяв для отримання одноразових допомог від ООН та дитячого фонду ЮНІСЕФ.

Детальніше за інформацією Центр надання соціальних послуг Новояворівської міської ради

Телефон: 068 - 412 -04-91 066-450-29-06